ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ "РОЗВИТОК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ"

Общая информация

АдресМ.КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. БАСЕЙНА БУД. 7-Б
РуководительБУША ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Телефон80623459907

Виды деятельности

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ "РОЗВИТОК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

БІРЖОВІ ОПЕРАЦІЇ З ФОНДОВИМИ ЦІННОСТЯМИ

Реквизиты организации

ОКПО25580895
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Форма финансированияГОСПРОЗРАХУНОК
Право на внешнеэкономическую деятельностьНЕ МАЄ ПРАВА
Дата первоначальной регистрации1998-04-27
Первоначальный регистраторРАЙОННА РАДА
Дата текущей регистрации2009-02-04
РегистраторПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Регистрационный номер10701050013030002

Компания на карте, схема проезда

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ "РОЗВИТОК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" - краткая справка

Информационная страница ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ "РОЗВИТОК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" Компания зарегистрирована 1998-04-27 регистратором РАЙОННА РАДА. Руководитель организации - БУША ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ "РОЗВИТОК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" находится по адресу М.КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. БАСЕЙНА БУД. 7-Б, основным видом деятельности является «БІРЖОВІ ОПЕРАЦІЇ З ФОНДОВИМИ ЦІННОСТЯМИ».