ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ І СОЦ-ГО ЗАХ-У РОБІТ.ПРАВООХ-Х І КОНТРОЛ-Х ОРГ-ІВ ТА СПР-НЯ БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ТА ПАРТНЕРСТВО"

Общая информация

АдресМ.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ПІВДЕННА БУД. 5, KB. 9
РуководительТАРАНЕЦЬ АНТОНІНА СЕМЕНІВНА

Виды деятельности

Компания ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ І СОЦ-ГО ЗАХ-У РОБІТ.ПРАВООХ-Х І КОНТРОЛ-Х ОРГ-ІВ ТА СПР-НЯ БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ТА ПАРТНЕРСТВО" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Реквизиты организации

ОКПО34443222
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Дата первоначальной регистрации2006-07-27
Первоначальный регистраторВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дата текущей регистрации2006-07-27
РегистраторВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Регистрационный номер15561200000021254

Компания на карте, схема проезда

Компания ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ І СОЦ-ГО ЗАХ-У РОБІТ.ПРАВООХ-Х І КОНТРОЛ-Х ОРГ-ІВ ТА СПР-НЯ БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ТА ПАРТНЕРСТВО" - краткая справка

Информационная страница ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ І СОЦ-ГО ЗАХ-У РОБІТ.ПРАВООХ-Х І КОНТРОЛ-Х ОРГ-ІВ ТА СПР-НЯ БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ТА ПАРТНЕРСТВО" Компания зарегистрирована 2006-07-27 регистратором ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Руководитель организации - ТАРАНЕЦЬ АНТОНІНА СЕМЕНІВНА. Компания ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ І СОЦ-ГО ЗАХ-У РОБІТ.ПРАВООХ-Х І КОНТРОЛ-Х ОРГ-ІВ ТА СПР-НЯ БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ТА ПАРТНЕРСТВО" находится по адресу М.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ПІВДЕННА БУД. 5, KB. 9, основным видом деятельности является «БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ».