ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ ТА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ "ІНТЕРВОРКЕР"

Общая информация

АдресМ.ОДЕСА, МАЛИНОВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. КОСМОНАВТІВ БУД. 29, КОРП. 1, KB. 6
РуководительДЕМИДОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Виды деятельности

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ ТА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ "ІНТЕРВОРКЕР" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Реквизиты организации

ОКПО33313745
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Дата первоначальной регистрации2005-01-17
Первоначальный регистраторВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дата текущей регистрации2005-01-17
РегистраторВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Регистрационный номер15510200000004413

Компания на карте, схема проезда

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ ТА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ "ІНТЕРВОРКЕР" - краткая справка

Информационная страница ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ ТА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ "ІНТЕРВОРКЕР" Компания зарегистрирована 2005-01-17 регистратором ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Руководитель организации - ДЕМИДОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОРЯКІВ ТА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОЇ ІНДУСТРІЇ "ІНТЕРВОРКЕР" находится по адресу М.ОДЕСА, МАЛИНОВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. КОСМОНАВТІВ БУД. 29, КОРП. 1, KB. 6, основным видом деятельности является «ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ».