ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГАЛИЦЬКО-ТЕРЕБОВЛЯН.ЕКОЛОГІЇ І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЗБРУЧЕКОЛОГІЯ"

Общая информация

АдресМ.ТЕРНОПІЛЬ ВУЛ. КИЇВСЬКА БУД. 3А
РуководительБАБЮК ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

Виды деятельности

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГАЛИЦЬКО-ТЕРЕБОВЛЯН.ЕКОЛОГІЇ І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЗБРУЧЕКОЛОГІЯ" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ В ГАЛУЗІ ПРИРОДНИЧИХ ТА ТЕХНІЧНИХ НАУК

Реквизиты организации

ОКПО21139357
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Форма финансированияГОСПРОЗРАХУНОК
Право на внешнеэкономическую деятельностьНЕ МАЄ ПРАВА
Дата первоначальной регистрации1994-06-21
Первоначальный регистраторМIСЬКА ДЕРЖАВНА АДМIНIСТРАЦIЯ
Дата текущей регистрации1994-06-22
Регистратор"УПРАВЛІННЯ В СПРАВАХ ТОРГІВЛІ,ПОБУТУ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ТЕРНОПІЛЬ"
Регистрационный номерБ/Н

Компания на карте, схема проезда

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГАЛИЦЬКО-ТЕРЕБОВЛЯН.ЕКОЛОГІЇ І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЗБРУЧЕКОЛОГІЯ" - краткая справка

Информационная страница ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГАЛИЦЬКО-ТЕРЕБОВЛЯН.ЕКОЛОГІЇ І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЗБРУЧЕКОЛОГІЯ" Компания зарегистрирована 1994-06-21 регистратором МIСЬКА ДЕРЖАВНА АДМIНIСТРАЦIЯ. Руководитель организации - БАБЮК ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГАЛИЦЬКО-ТЕРЕБОВЛЯН.ЕКОЛОГІЇ І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЗБРУЧЕКОЛОГІЯ" находится по адресу М.ТЕРНОПІЛЬ ВУЛ. КИЇВСЬКА БУД. 3А, основным видом деятельности является «ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ В ГАЛУЗІ ПРИРОДНИЧИХ ТА ТЕХНІЧНИХ НАУК».