МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНА ВИРОБНИЧО-КОНСУЛЬТАТИВНА ФІРМА "ЛІОТА І КО"

Общая информация

АдресКИЇВСЬКА ОБЛ., М.ІРПІНЬ ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА БУД. 61, KB. 10
РуководительСКУРСЬКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Виды деятельности

Компания МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНА ВИРОБНИЧО-КОНСУЛЬТАТИВНА ФІРМА "ЛІОТА І КО" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Реквизиты организации

ОКПО20613466
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Форма финансированияГОСПРОЗРАХУНОК
Право на внешнеэкономическую деятельностьНЕ МАЄ ПРАВА
Дата первоначальной регистрации1997-09-19
Первоначальный регистраторВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ МIСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ
Дата текущей регистрации1997-09-19
РегистраторВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Регистрационный номер1125

Компания на карте, схема проезда

Компания МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНА ВИРОБНИЧО-КОНСУЛЬТАТИВНА ФІРМА "ЛІОТА І КО" - краткая справка

Информационная страница МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНА ВИРОБНИЧО-КОНСУЛЬТАТИВНА ФІРМА "ЛІОТА І КО" Компания зарегистрирована 1997-09-19 регистратором ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ МIСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ. Руководитель организации - СКУРСЬКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ. Компания МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНА ВИРОБНИЧО-КОНСУЛЬТАТИВНА ФІРМА "ЛІОТА І КО" находится по адресу КИЇВСЬКА ОБЛ., М.ІРПІНЬ ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА БУД. 61, KB. 10, основным видом деятельности является «КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ».