ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІМОНОВ І КОМПАНІЯ" "ДОК СІК"

Общая информация

АдресЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОЛЕВСЬКИЙ Р-Н, С.БІЛОКОРОВИЧІ УРОЧ. БАСІВКА
РуководительРУДОЛЬФ ІГОР ЧЕСЛАВОВИЧ
Телефон21592

Виды деятельности

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІМОНОВ І КОМПАНІЯ" "ДОК СІК" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

ЛІСОПИЛЬНЕ ТА СТРУГАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО; ПРОСОЧУВАННЯ ДЕРЕВИНИ

Реквизиты организации

ОКПО31816649
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Форма финансированияГОСПРОЗРАХУНОК
Право на внешнеэкономическую деятельностьМАЄ ПРАВО
Дата первоначальной регистрации2002-04-12
Первоначальный регистраторЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОЛЕВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМIНIСТРАЦIЯ
Дата текущей регистрации2005-10-31
РегистраторОЛЕВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Регистрационный номер12961050001000116

Компания на карте, схема проезда

Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІМОНОВ І КОМПАНІЯ" "ДОК СІК" - краткая справка

Информационная страница ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІМОНОВ І КОМПАНІЯ" "ДОК СІК" Компания зарегистрирована 2002-04-12 регистратором ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОЛЕВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМIНIСТРАЦIЯ. Руководитель организации - РУДОЛЬФ ІГОР ЧЕСЛАВОВИЧ. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІМОНОВ І КОМПАНІЯ" "ДОК СІК" находится по адресу ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОЛЕВСЬКИЙ Р-Н, С.БІЛОКОРОВИЧІ УРОЧ. БАСІВКА, основным видом деятельности является «ЛІСОПИЛЬНЕ ТА СТРУГАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО; ПРОСОЧУВАННЯ ДЕРЕВИНИ».