УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРЛАН-ТРАНС-КРАКОВЕЦЬ"

Общая информация

АдресЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ЯВОРІВСЬКИЙ Р-Н, М.ЯВОРІВ ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ БУД. 20
РуководительЛУКАШЕВИЧ ЄВГЕН ІВАНОВИЧ

Виды деятельности

Компания УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРЛАН-ТРАНС-КРАКОВЕЦЬ" осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

ДIЯЛЬНIСТЬ АВТОМОБIЛЬНОГО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

Реквизиты организации

ОКПО30703422
Форма собственностиПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
Юридический статусЮРИДИЧНА
Форма финансированияГОСПРОЗРАХУНОК
Право на внешнеэкономическую деятельностьМАЄ ПРАВО
Дата первоначальной регистрации2000-01-25
Первоначальный регистраторЯВОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Дата текущей регистрации2000-01-25
РегистраторЯВОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Регистрационный номер26

Компания на карте, схема проезда

Компания УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРЛАН-ТРАНС-КРАКОВЕЦЬ" - краткая справка

Информационная страница УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРЛАН-ТРАНС-КРАКОВЕЦЬ" Компания зарегистрирована 2000-01-25 регистратором ЯВОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Руководитель организации - ЛУКАШЕВИЧ ЄВГЕН ІВАНОВИЧ. Компания УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРЛАН-ТРАНС-КРАКОВЕЦЬ" находится по адресу ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ЯВОРІВСЬКИЙ Р-Н, М.ЯВОРІВ ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ БУД. 20, основным видом деятельности является «ДIЯЛЬНIСТЬ АВТОМОБIЛЬНОГО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ».