Вернуться к списку рубрик

ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Справочник компаний:

Показаны компании 1-100 из 13687

ЗЯНЬКОВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ ЗЯНЬКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСКОЇ РАДИ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗЯНЬКІВЦІ

Адрес организации: ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., ДЕРАЖНЯНСЬКИЙ Р-Н, С.ЗЯНЬКІВЦІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Район организации: ГОРОДНЯ

Адрес организации: ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., ГОРОДНЯНСЬКИЙ Р-Н, М.ГОРОДНЯ ВУЛ. ЛЬОНОЗАВОДСЬКА БУД. 6

КРАСНОГРАДСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Район организации: КРАСНОГРАД

Адрес организации: ХАРКІВСЬКА ОБЛ., КРАСНОГРАДСЬКИЙ Р-Н, М.КРАСНОГРАД ВУЛ. ХАРКІВСЬКА БУД. 60

ЧОВГУЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЧОВГУЗІВ

Адрес организации: ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ Р-Н, С.ЧОВГУЗІВ

ХИРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ІНТЕРНАТ

Район организации: ХИРІВ

Адрес организации: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., СТАРОСАМБІРСЬКИЙ Р-Н, М.ХИРІВ ВУЛ. ДОБРОМИЛЬСЬКА БУД. 23

КОРОПЕЦЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ДІТЕЙ СИРІТ І ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ПІКЛУВАННЯ БАТЬКІВ

Район организации: КОРОПЕЦЬ

Адрес организации: ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ., МОНАСТИРИСЬКИЙ Р-Н, СМТ КОРОПЕЦЬ ВУЛ. КАГАНЦЯ БУД. 3А

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГЛУХИХ ДІТЕЙ

Район организации: ТЕРЕБОВЛЯ

Адрес организации: ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ., ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ Р-Н, М.ТЕРЕБОВЛЯ ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНА БУД. 8

ЗВЕНИГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗВЕНИГОРОДКА

Адрес организации: ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н, М.ЗВЕНИГОРОДКА ВУЛ. СВЕРДЛОВА БУД. 17

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Район организации: КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ

Адрес организации: ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ Р-Н, М.КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ВУЛ. КІРОВА БУД. 75

ШЕВЧЕНКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ГУМАНІТАРНО-ЕСТЕТИЧНОГО ПРОФІЛЮ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Район организации: ШЕВЧЕНКОВЕ

Адрес организации: ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ Р-Н, С.ШЕВЧЕНКОВЕ ВУЛ. ШЕВЧЕНКА БУД. 82

ЯБЛУНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Район организации: ЯБЛУНІВКА

Адрес организации: ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., ПРИЛУЦЬКИЙ Р-Н, С.ЯБЛУНІВКА ВУЛ. ЯБЛУНЕВА БУД. 17

ГАЙСИНСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА

Район организации: ГАЙСИН

Адрес организации: ВІННИЦЬКА ОБЛ., ГАЙСИНСЬКИЙ Р-Н, М.ГАЙСИН ВУЛ. 1 ТРАВНЯ БУД. 27

СОСНИЦЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

Район организации: СОСНИЦЯ

Адрес организации: ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., СОСНИЦЬКИЙ Р-Н, СМТ СОСНИЦЯ ВУЛ. ЧЕРНІГІВСЬКА БУД. 3

ІРШАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ІРШАНСЬК

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ВОЛОДАРСЬКО-ВОЛИНСЬКИЙ Р-Н, СМТ ІРШАНСЬК ВУЛ. ШЕВЧЕНКА БУД. 18

МАЛОГОРБАШСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: МАЛА ГОРБАША

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ Р-Н, С.МАЛА ГОРБАША ВУЛ. МАТВІЙЧУКА БУД. 27

ТЕРНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ТЕРНІВКА

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ Р-Н, С.ТЕРНІВКА ВУЛ. КОСМОНАВТІВ БУД. 4

ГУТО-МАР'ЯТИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ГУТО-МАР'ЯТИН

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., НАРОДИЦЬКИЙ Р-Н, С.ГУТО-МАР'ЯТИН

ВЕЛИКОФОСНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. О.ПОКАЛЬЧУКА

Район организации: ВЕЛИКА ФОСНЯ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ВЕЛИКА ФОСНЯ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 3

ВЕЛИКОЧЕРНІГІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ВЕЛИКА ЧЕРНІГІВКА

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ВЕЛИКА ЧЕРНІГІВКА ВУЛ. ЖИТОМИРСЬКА БУД. 5

ЛУЧАНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ЛУЧАНКИ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ЛУЧАНКИ ВУЛ. ГОРА БУД. 3

ЗБРАНЬКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ЗБРАНЬКИ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ЗБРАНЬКИ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 100

ВЕЛИКОКОБИЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ВЕЛИКИЙ КОБИЛИН

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ВЕЛИКИЙ КОБИЛИН

РУДНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: РУДНЯ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.РУДНЯ

ГЛАДКОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ГЛАДКОВИЧІ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ГЛАДКОВИЧІ ВУЛ. КИЇВСЬКА БУД. 80

ГЛАДКОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ГЛАДКОВИЧІ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ГЛАДКОВИЧІ

СОРОКОПЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: СОРОКОПЕНЬ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.СОРОКОПЕНЬ

ЧЕРЕВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ЧЕРЕВКИ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ОВРУЦЬКИЙ Р-Н, С.ЧЕРЕВКИ ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 37

КРУЧЕНЕЦЬКА НЕПОВНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА

Район организации: КРУЧЕНЕЦЬ

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ Р-Н, С.КРУЧЕНЕЦЬ

ПЕКАРЩИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Район организации: ПЕКАРЩИНА

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ Р-Н, С.ПЕКАРЩИНА ВУЛ. ПЕТРОВСЬКОГО БУД. 3

ПУТИВЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 2 ПУТИВЛЬСКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ПУТИВЛЬ

Адрес организации: СУМСЬКА ОБЛ., ПУТИВЛЬСЬКИЙ Р-Н, М.ПУТИВЛЬ ВУЛ. КІРОВА БУД. 79

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 М.ХМІЛЬНИКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ХМІЛЬНИК

Адрес организации: ВІННИЦЬКА ОБЛ., М.ХМІЛЬНИК ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 62

ЛЮБАРСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

Район организации: ЛЮБАР

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ЛЮБАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ ЛЮБАР ВУЛ. РАЙРАДИ БУД. 1

ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ПРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ НАФТИ І ГАЗУ"

Район организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Адрес организации: М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ВУЛ. СТЕПАНА БАНДЕРИ БУД. 77

ЛЬВІВСЬКИЙ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ПРИ ЛЬВІВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Район организации: ЗАЛІЗНИЧНИЙ

Адрес организации: М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н ВУЛ. КАРАДЖИЧА БУД. 29

ЗВІЗДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗВІЗДІВКА

Адрес организации: РІВНЕНСЬКА ОБЛ., КОСТОПІЛЬСЬКИЙ Р-Н, С.ЗВІЗДІВКА ВУЛ. ГЕРОЇВ УПА БУД. 32

МИРНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: МИРНЕ

Адрес организации: РІВНЕНСЬКА ОБЛ., КОСТОПІЛЬСЬКИЙ Р-Н, С.МИРНЕ ВУЛ. РАДЯНСЬКА БУД. 49

СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 9 М.СУМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗАРІЧНИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ВУЛ. ДАРГОМИЖСЬКОГО БУД. 3

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 23,М.СУМИ,СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗАРІЧНИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПР-Т ЛУШПИ БУД. 36

ДЕРЖАВНО-КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 22 М.СУМИ,СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КОВПАКІВСЬКИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, КОВПАКІВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. КОВПАКА БУД. 57

КОМУНАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ ТА ШКОЛЯРІВ

Район организации: КОМУНАРСЬКИЙ

Адрес организации: М.ЗАПОРІЖЖЯ, КОМУНАРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. СИТОВА БУД. 17А

НОВОВОЛИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: НОВОВОЛИНСЬК

Адрес организации: ВОЛИНСЬКА ОБЛ., М.НОВОВОЛИНСЬК ПР-Т ПЕРЕМОГИ БУД. 6

ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГЛУХИХ ДІТЕЙ"

Район организации: ЖОВТНЕВИЙ

Адрес организации: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., М.КРИВИЙ РІГ, ЖОВТНЕВИЙ Р-Н ВУЛ. ТУХАЧЕВСЬКОГО БУД. 9

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА N 30

Район организации: ДНІПРОВСЬКИЙ

Адрес организации: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК, ДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н Б-Р ГЕРОЇВ БУД. 20

ПОТІЇВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЛЯ ДІТЕЙ З НАСЛІДКАМИ ПОЛІОМІЄЛІТУ І ЦЕРЕБРАЛЬНИМИ ПАРАЛІЧАМИ

Район организации: ПОТІЇВКА

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., РАДОМИШЛЬСЬКИЙ Р-Н, С.ПОТІЇВКА

ЖИТОМИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ N5

Район организации: БОГУНСЬКИЙ

Адрес организации: М.ЖИТОМИР, БОГУНСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ОЛЕКСАНДРА КЛОСОВСЬКОГО БУД. 16

АНДРУШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Район организации: АНДРУШІВКА

Адрес организации: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., АНДРУШІВСЬКИЙ Р-Н, М.АНДРУШІВКА ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 5

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ N26

Район организации: БОГУНСЬКИЙ

Адрес организации: М.ЖИТОМИР, БОГУНСЬКИЙ Р-Н ПР-Т МИРУ БУД. 59

ЯБЛУНІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

Район организации: ЯБЛУНІВ

Адрес организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ., КОСІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ ЯБЛУНІВ ВУЛ. ІВАНА ФРАНКА БУД. 68

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ N 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Адрес организации: М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 207

ТЛУМАЦЬКА ГІМНАЗІЯ ТЛУМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ТЛУМАЧ

Адрес организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ., ТЛУМАЦЬКИЙ Р-Н, М.ТЛУМАЧ ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО БУД. 23

РІП'ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: РІП'ЯНКА

Адрес организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ., КАЛУСЬКИЙ Р-Н, С.РІП'ЯНКА ВУЛ. ШЕВЧЕНКА

ОТИНІЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ОТИНІЯ

Адрес организации: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ., КОЛОМИЙСЬКИЙ Р-Н, СМТ ОТИНІЯ ВУЛ. СВОБОДИ БУД. 18

НЕБИЛИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: НЕБЕЛИЦЯ

Адрес организации: КИЇВСЬКА ОБЛ., МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, С.НЕБЕЛИЦЯ ВУЛ. 1 ТРАВНЯ БУД. 13

СОСНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: СОСНІВКА

Адрес организации: КИЇВСЬКА ОБЛ., МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, С.СОСНІВКА ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 103

ПРИВАТНА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ЄВРЕЙСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА "РУКА НАРОДУ" /"ЯД ІСРОЕЛЬ"/

Район организации: БРЮХОВИЧІ

Адрес организации: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ЛЬВІВ, СМТ БРЮХОВИЧІ ВУЛ. КУРОРТНА БУД. 1А

КАМ'ЯНОМІСТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КАМ'ЯНИЙ МІСТ

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С-ЩЕ КАМ'ЯНИЙ МІСТ ПРОВ. ШКІЛЬНИЙ БУД. 1

СТЕПКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: СТЕПКІВКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.СТЕПКІВКА ВУЛ. ПЕРШОТРАВНЕВА БУД. 1

ЛУКАШІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЛУКАШІВКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЛУКАШІВКА ВУЛ. САДОВА БУД. 4

ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ N 1 ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЛИСА ГОРА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЛИСА ГОРА ВУЛ. ВЕЛИКА БУД. 66

ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ N 2 ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЛИСА ГОРА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЛИСА ГОРА ВУЛ. ВЕЛИКА БУД. 55

ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ N3 ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЛИСА ГОРА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЛИСА ГОРА ВУЛ. ВАХНЕНКА БУД. 7

ПІДГОРОДНИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ПІДГОРОДНА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, СМТ ПІДГОРОДНА ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 88

КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КІНЕЦЬПІЛЬ

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.КІНЕЦЬПІЛЬ ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 4

КАТЕРИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ СЕМЕНА ТРОХИМОВИЧА ПАЛАМАРЧУКА ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КАТЕРИНКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.КАТЕРИНКА ВУЛ. РАДЯНСЬКА БУД. 1

ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ПОЛТАВКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ПОЛТАВКА ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 1

ГРУШІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ГРУШІВКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ГРУШІВКА ВУЛ. РЕВОЛЮЦІЇ БУД. 34

ДОВГОПРИСТАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ДОВГА ПРИСТАНЬ

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ДОВГА ПРИСТАНЬ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 44

СОФІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: СОФІЇВКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.СОФІЇВКА ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 13

КУМАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КУМАРІ

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.КУМАРІ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА БУД. 98

ЗЕЛЕНОКОШАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЗЕЛЕНІ КОШАРИ

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЗЕЛЕНІ КОШАРИ ВУЛ. ЮВІЛЕЙНА БУД. 20

РОМАНОВОБАЛКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: РОМАНОВА БАЛКА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.РОМАНОВА БАЛКА ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 1

ЛИСОГІРСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Район организации: ЛИСА ГОРА

Адрес организации: МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Р-Н, С.ЛИСА ГОРА ВУЛ. ВЕЛИКА БУД. 100А

АРТЕМІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: АРТЕМІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ АРТЕМІВКА ВУЛ. МИРУ БУД. 22

ЧУТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЧУТОВЕ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ ЧУТОВЕ ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 2

ВАСИЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ВАСИЛІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ВАСИЛІВКА ВУЛ. ЛЕНІНА БУД. 2

ВОЙНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ВОЙНІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ВОЙНІВКА

ГРЯКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ГРЯКОВЕ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ГРЯКОВЕ

СТОРОЖІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: СТОРОЖОВЕ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.СТОРОЖОВЕ

ФИЛЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ФИЛЕНКОВЕ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ФИЛЕНКОВЕ

ЧАПАЄВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЧАПАЄВЕ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ЧАПАЄВЕ ВУЛ. РАДГОСПНА БУД. 7

ВІЛЬХУВАТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ВІЛЬХУВАТКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ВІЛЬХУВАТКА ВУЛ. ЮВІЛЕЙНА БУД. 1

ІСКРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ІСКРІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ІСКРІВКА

КОЧУБЕЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-3 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КОЧУБЕЇВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.КОЧУБЕЇВКА

РЯБКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: РЯБКІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.РЯБКІВКА

СМОРОДЩИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: СМОРОДЩИНА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.СМОРОДЩИНА

ТАВЕРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ТАВЕРІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ТАВЕРІВКА

ЧЕРНЯКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ЧЕРНЯКІВКА

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ЧЕРНЯКІВКА

ФЛОРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-2 СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ВІЛЬНИЦЯ

Адрес организации: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ЧУТІВСЬКИЙ Р-Н, С.ВІЛЬНИЦЯ

КОСТОПІЛЬСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Район организации: КОСТОПІЛЬ

Адрес организации: РІВНЕНСЬКА ОБЛ., КОСТОПІЛЬСЬКИЙ Р-Н, М.КОСТОПІЛЬ ПРОВ. ПУШКІНА БУД. 3

СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 17,М.СУМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

Район организации: ЗАРІЧНИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПР-Т ЛУШПИ БУД. 18

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ N 11 М.СУМИ ДЕРЖАВНО-КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

Район организации: КОВПАКІВСЬКИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, КОВПАКІВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ШИШКІНА БУД. 12

СУМСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-IIІ СТУПЕНІВ N 5 М.СУМИ,СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: КОВПАКІВСЬКИЙ

Адрес организации: М.СУМИ, КОВПАКІВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ДОВАТОРА БУД. 32

АДАМІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-11 СТУПЕНІВ"

Район организации: АДАМІВКА

Адрес организации: ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., ВІНЬКОВЕЦЬКИЙ Р-Н, С.АДАМІВКА

ПОПІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ПОПІВКА

Адрес организации: СУМСЬКА ОБЛ., КОНОТОПСЬКИЙ Р-Н, С.ПОПІВКА ВУЛ. ГУДЕНКА БУД. 2

ВИРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ВИРІВКА

Адрес организации: СУМСЬКА ОБЛ., КОНОТОПСЬКИЙ Р-Н, С.ВИРІВКА ВУЛ. БУДЬОННОГО БУД. 41

ДУБИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ДУБИНКА

Адрес организации: СУМСЬКА ОБЛ., КОНОТОПСЬКИЙ Р-Н, С.ДУБИНКА ВУЛ. ШКІЛЬНА БУД. 16

ПЕКАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Район организации: ПЕКАРІ

Адрес организации: СУМСЬКА ОБЛ., КОНОТОПСЬКИЙ Р-Н, С.ПЕКАРІ ВУЛ. ЖОВТНЕВА БУД. 5